Пили садові Husqvarna


Пила ручна Husqvarna 300 CU з чохлом

Пила ручна Husqvarna 300 CU з чохлом

Пила ручна Husqvarna 300 CU з чохлом може стати корисним помічником при виконанні різних робіт. ..

1 489 грн.

Пила садова розкладна Husqvarna 200 FO

Пила садова розкладна Husqvarna 200 FO

Пила садова розкладна Husqvarna 200 FO - це компактний садовий інструмент, за допомогою якого можн..

1 179 грн.

Садова пила Husqvarna 300 ST

Садова пила Husqvarna 300 ST

Садова пила Husqvarna 300 ST (9672365-01). Довжина пилки складає 300 мм, при загальній довжині (з..

1 379 грн.

Пила садова Husqvarna з чохлом 300 мм

Пила садова Husqvarna з чохлом 300 мм

Пила садова Husqvarna з чохлом 300мм (5101921-04) .Прімененіе для рубки / розпилу древесіниМатер..

850 грн.

Показано з 1 по 4 із 4 (всього сторінок: 1)
Пили садові Husqvarna

Садові пили Husqvarna на Husgarden 

У будь-якого дачника або власника частки будинку не раз виникала потреба обрізувати сухі або непотрібні гілки або ж зовсім позбавитися від старого дерева. Для того, щоб зробити необхідні операції, вам знадобиться пила садова Husqvarna - інструмент, призначений для розрізання різних матеріалів.

Які бувають пили Хускварна

Для того, щоб впоратися з деревиною будь-якої твердості, пили садові Husqvarna оснащені зубцями заввишки 5-7 мм. Щоб не забиватися тирсою і мати можливість здійснювати розпилювання у будь-яку із сторін, зуби пили загартовані і спеціальним чином заточені. Завдяки цьому садові пили Husqvarna залишають рівний акуратний надріз на стволі, який гоїться швидко.

Залежно від форми і функціонала пили діляться на наступні різновиди:

  • Серповидні. Застосовуються для обрізання гілок, що знаходяться високо над головою користувача. Завдяки зігнутій формі таку пилу легше утримувати на вазі. Крім того, такі інструменти незамінні для обрізання гілок, що знаходяться у важкодоступному місці.
  • Ножівка. Така садова пила Husqvarna ідеальна для обрізання гілок на висоті людського зростання. Класична конструкція дозволяє зробити надріз рівним і акуратним.
  • Дворучні. Особливість конструкції такої пили в тому, що нею одночасно можуть працювати дві людини. Дворучні пили садові Хускварна використовуються для того, щоб розпиляти товсту колоду або габаритне дерево.
  • З штангою. Такі інструменти - сьогодення порятунку для власників високих зелених насаджень. Завдяки телескопічній штанзі, пили можуть зрізувати гілки на висоті декількох метрів, без використання драбини.
  • Доладні. Спеціально для тих, хто багато подорожує або ходить в походи, виробник пропонує доладні інструменти, які можна з легкістю транспортувати у багажі.

Правила вибору пили

Для того, щоб інструмент служив вам вірою і правдою, вибирати його слід правильно. Ось декілька порад по вибору садових пив:

Найбільш оптимальною вважається середня товщина полотна. Такі садові пили Хускварна не гнутися і не застряють в деревині.

Антикорозійне покриття, яким покрита робоча частина, значно подовжує термін служби інструменту.

Найкращою вважається пила садова Хускварна з полотном із загартованої сталі. Такий матеріал вважається надійнішим, тобто зношується менше.

Для швидкого і рівного спила ми рекомендуємо вам купити садову пилу Husqvarna з часто розташованими зубами.

Рукояті з пластика, хоч і виглядають привабливо, при роботі можуть натирати шкіру рук. Краще всього купити садову пилу Хускварна з прогумованою ручкою.

У нашому інтернет магазині Husgarden.com.ua ви можете придбати за низькими цінами все, що необхідно дачникові або власникові частки будинку. Садова пила Хускварна і інші інструменти цієї торгової марки дозволять вам доглядати за садом легко і ефективно.