Вібротрамбівки Husqvarna


Вибротрамбовка Husqvarna LT 6005 11 (9678545-05)

Вибротрамбовка Husqvarna LT 6005 11 (9678545-05)

Вибротрамбовка Husqvarna LT 6005 11 (9678545-05), з індикатором стала легше, компактніше, маневреніше і зручніше в експлуатації. Продуктивність машини залишилася на колишньому рівні.

110 268 грн.

Показано з 1 по 1 із 1 (всього сторінок: 1)
Вібротрамбівки Husqvarna

Вібротрамбівки Husqvarna на Husgarden

Деформація фундаменту або просідання дороги - справжня катастрофа, багата тріщинами або руйнуваннями. Для того, щоб уникнути подібних неприємностей, основа під будову слід ретельно ущільнити. Тим самим ви видавлюєте з нього повітря і вологу, роблячи основу міцною і стійкою. Для проведення подібних робіт вам знадобиться вібротрамбівка Husqvarna - спеціальне устаткування, здатне ущільнити грунт.

Які бувають вібротрамбівки

Залежно від типу двигуна, агрегати бувають наступних видів:

  • Електричні. Самі екологічні і безшумні вібротрамбівки Husqvarna, що відрізняються достатньою потужністю. На жаль, застосовувати їх можна тільки в приміщенні, у безпосередній близькості від джерела живлення.
  • Дизельні - найпотужніші і продуктивніші агрегати, здатні витримати значні навантаження. Головний мінус використання таких інструментів - сильний шум під час робочого процесу.

Бензинові. Такі вібротрамбівки Хускварна недаремно вважаються універсальним агрегатом, здатним працювати у будь-якому місці і за будь-яких погодних умов. Простота в обслуговуванні і повсюдна доступність палива дозволили добитися популярності серед користувачів різних професійних груп.

Правила вибору

Вирішивши купити вібротрамбівку Husqvarna, віднесіться до придбання відповідально. При купівлі враховуйте наступні технічні характеристики:

Вид матеріалу. Перед тим, як зробити купівлю, візьміть до уваги вид матеріалу, який ви збираєтеся ущільнювати.

Комплектація. Додаткове устаткування (черевики, насадки), яким укомплектована вібротрамбівка Хускварна, дозволяють значно розширити спектр її застосування.

Технічні характеристики. Розмір черевика - робочій поверхні агрегату, визначає мобільність пристрою. Чим менше черевика, тим більшу мобільність на вузьких майданчиках має агрегат.

Продуктивність. Цей показник прямо пропорційний кількості ударів, які трамбівка може здійснити за одиницю часу. Найбільшу продуктивність мають моделі, працюючі на бензині, які можуть працювати без перебоїв у будь-яку пору року.

Маса. Залежно від завдань, які ви перед собою ставите, слід вибирати інструмент певної ваги. Для трамбівки канав вам підійде легка маневрена машина, а для дренажу і траншей знадобиться важка техніка.

Експлуатуючи трамбівку, не забувайте про правильне обслуговування агрегату. Окрім регулярного планового огляду не забувайте очищати повітряний фільтр і своєчасно міняти олію в редукторі.

Інтернет магазин Husgarden.com.ua пропонує вам купити вібротрамбівку Хускварна, а також вибрати з широкого асортименту різноманітної техніки цієї торгової марки. Бездоганна якість, висока продуктивність і тривалий термін експлуатації дозволять вам ретельно зробити усі необхідні будівельні маніпуляції і залишитися задоволеним результатом.